Zadzwoń do nas +48 693 828 406 [email protected]

Wszywki i metki

Wszywki drukowane, wszywki żakardowe
Sprawdź ofertęKontakt
Oferujemy naszym klientom wszywki odzieżowe, metki, naszywki, etykiety, przywieszki oraz taśmy żakardowe do oznaczania i identyfikacji wszelkich rodzajów odzieży, galanterii i obuwia. To niezbędne przedmioty w branży odzieżowej, które w znacznym stopniu ułatwiają pakowanie, rozpakowywanie i katalogowanie.

Wszywki drukowane

Istnieje kilka rodzajów wszywek, jedną z nich są wszywki drukowane. Jako Twój partner możemy przygotować metki odzieżowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy przy tym wsparcie grafików i przygotowanie do druku. Sam druk metek wykonujemy kilkoma metodami oferując Ci m.in.:

  • wszywki termotransferowe tanie wszystkie, które  nie wymagają dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem matryc do druku,
  • wszywki hot-stampingowe– wszywki umożliwiające nadruk kilku kolorów
  • wszywki sublimacyjne trwałe wszywki, które pozwalają na uzyskanie w pełni kolorowego nadruku

 

Wszywki żakardowe

Metki żakardowe są stosowane w produkcji bardziej ekskluzywnej odzieży, ponieważ doskonale nadają się do umieszczenia na nich wysokiej rozdzielczości symboli. W ten sposób logo Twojej marki będzie prezentować się jeszcze okazalej. Dodatkowo wszywki żakardowe są trwałe i odporne na zniszczenia.

W naszej firmie stosujemy dwie metody produkcji wszywek żakardowych:

  • technika satyny charakteryzująca się gładką błyszczącą powierzchnią,
  • metoda warstwowa pozwala na dokładniejsze odwzorowanie szczegółów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.

Zamówienia

Numer telefonu

+48 693 828 406

Email

[email protected]

Adres

ul. Techników 1C
55-220 Jelcz Laskowice
Wrocław

Godziny otwarcia:

8:00-16:00