Głowice drukujące do drukarek termotransferowych

głowice do drukarek Zebra, TSC, Sato, Toshiba, Avery, Intermec, Godex, Datamax i inne
Dowiedz się więcejZłóż zamówienie

Posiadamy w ciągłej sprzedaży głowice drukujące do wszystkich dostępnych modeli drukarek

Do czego służy drukarka i czym jest głowica drukująca?

Głowica drukująca to główny element maszyny do produkcji etykiet (drukarki etykiet). To dzięki niej możliwy jest precyzyjny i ostry nadruk na powierzchni materiału. Podczas intensywnej eksploatacji głowica ulega zużyciu, co jest bezpośrednio związane z obniżeniem jakości druku. W efekcie głowicę należy wymienić na nową. Aby uzyskać najdłuższy czas pracy na jednej głowicy i najlepszą jakość druku, zalecamy wymianę na oryginalną głowicę danego producenta. W ciągłej sprzedaży posiadamy oryginalne głowice drukujące do wszystkich modeli i producentów.

Główne zalety drukarek etykiet

✔️ wydruk informacji tekstowych i graficznych

✔️ niski koszt znakowania

✔️ wysoka niezawodność

✔️ odporność na trudne warunki pracy

✔️ duża wydajność

Zamów nową głowicę i drukuj bez przestojów!

Oferujemy oryginalne głowice drukujące wiodących producentów

W naszej ofercie znajdziesz każdą markę i konfigurację

Oferujemy oryginalne głowice drukujące do biurkowych, półprzemysłowych i przemysłowych drukarek etykiet, producentów takich jak: Zebra, Toshiba, Avery Dennison, CAB, Citizen, Datamax, Domino, Intermec, Linx, Markpoint, Sato, TEC, TSC, Carl Valentin, Data Flex, Willet, Zebra i inne. Dostępne są wszystkie rozdzielczości wydruku od 200 dpi poprzez 300dpi, aż do 600 dpi. W większości drukarek etykiet wymiana głowicy nie wymaga ingerencji serwisu i można ją wykonać samodzielnie. Jeśli nie jesteś pewien jak dobrać odpowiednią głowicę, skontaktuj się z nami

Często zadawane pytania

Kiedy trzeba wymienić głowicę drukującą?

Zużywanie się głowicy drukującej to w pełni naturalny proces i nie świadczy o awarii urządzenia. Zużycie jest uwarunkowane liczbą zadrukowanych etykiet i stopniem zaczernienia. Bardzo łatwo zauważyć, że głowica kwalifikuje się do wymiany. Kiedy jest zużyta to jakość druku diamteralnie spada, a uzyskanie idealnego zaczernienia nie jest możliwe.

Czy warto stosować oryginalne głowice zamienne?

Drukarki etykiet to urządzenia niezwykle odporne na ciężką eksplolatację. Jednak aby maszyna służyła przez długie lata i oferowała przez cały ten okres najwyższą możliwość jakość wydruku, niezbędne jest stosowanie oryginalnych głowic. Z doświadczenia wiemy, że ta inwestycja naprawdę się opłaca! W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne głowice renomowanych producentów.

Ile czasu będę czekał na dostawę?

Większość głowic mamy dostępnych na magazynie i wysyłamy je w ciągu 24 godzin. Mniej popularne modele wysyłamy w maksymalnie kilka dni roboczych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.