Głowice drukujące

Głowice do drukarek Zebra, TSC, Sato, Toshiba, Avery, Intermec, Godex, Datamax i inne
Dowiedz się więcejZłóż zamówienie

Posiadamy w ciągłej sprzedaży głowice drukujące do wszystkich dostępnych modeli drukarek

Do czego służy drukarka i czym jest głowica drukująca?

Głowica drukująca to główny element maszyny do produkcji etykiet (drukarki etykiet). To dzięki niej możliwy jest precyzyjny i ostry nadruk na powierzchni materiału. Podczas intensywnej eksploatacji głowica ulega zużyciu, co jest bezpośrednio związane z obniżeniem jakości druku. W efekcie głowicę należy wymienić na nową. Aby uzyskać najdłuższy czas pracy na jednej głowicy i najlepszą jakość druku, zalecamy wymianę na oryginalną głowicę danego producenta. W ciągłej sprzedaży posiadamy oryginalne głowice drukujące do wszystkich modeli i producentów. 

Główne zalety drukarek etykiet

✔️ wydruk informacji tekstowych i graficznych

✔️ niski koszt znakowania

✔️ wysoka niezawodność

✔️ odporność na trudne warunki pracy

✔️ duża wydajność

Zamów nową głowicę i drukuj bez przestojów!

Oferujemy oryginalne głowice drukujące widoących producentów

N

Głowice ZEBRA

N

Głowice AVERY

N

Głowice DENNISON

N

Głowice MARKPOINT

N

Głowice TSC

N

Głowice INTERMEC

N

Głowice CAB

N

Głowice CARL VALETIN

N

Głowice SATO

N

Głowice GODEX

N

Głowice CITIZEN

N

Głowice WILLET

N

Głowice TOSHIBA

N

Głowice DATAMAX

N

Głowice DOMINO

N

i inne...

W naszej ofercie znajdziesz każdą markę i konfigurację

Oferujemy oryginalne głowice drukujące do biurkowych, półprzemysłowych i przemysłowych drukarek etykiet, producentów takich jak: Zebra, Toshiba, Avery Dennison, CAB, Citizen, Datamax, Domino, Intermec, Linx, Markpoint, Sato, TEC, TSC, Carl Valentin, Data Flex, Willet, Zebra i inne. Dostępne są wszystkie rozdzielczości wydruku od 200 dpi poprzez 300dpi, aż do 600 dpi. W większości drukarek etykiet wymiana głowicy nie wymaga ingerencji serwisu i można ją wykonać samodzielnie. Jeśli nie jesteś pewien jak dobrać odpowiednią głowicę, skontaktuj się z nami

Często zadawane pytania

Kiedy trzeba wymienić głowicę drukującą?

Zużywanie się głowicy drukującej to w pełni naturalny proces i nie świadczy o awarii urządzenia. Zużycie jest uwarunkowane liczbą zadrukowanych etykiet i stopniem zaczernienia. Bardzo łatwo zauważyć, że głowica kwalifikuje się do wymiany. Kiedy jest zużyta to jakość druku diamteralnie spada, a uzyskanie idealnego zaczernienia nie jest możliwe. 

Czy warto stosować oryginalne głowice zamienne?

Drukarki etykiet to urządzenia niezwykle odporne na ciężką eksplolatację. Jednak aby maszyna służyła przez długie lata i oferowała przez cały ten okres najwyższą możliwość jakość wydruku, niezbędne jest stosowanie oryginalnych głowic. Z doświadczenia wiemy, że ta inwestycja naprawdę się opłaca! W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne głowice renomowanych producentów.

Ile czasu będę czekał na dostawę?

Większość głowic mamy dostępnych na magazynie i wysyłamy je w ciągu 24 godzin. Mniej popularne modele wysyłamy w maksymalnie kilka dni roboczych. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.

Lagraf Partners Sp. z o.o. to Gepard Biznesu 2020

Lagraf Partners Sp. z o.o.  w Jelczu-Laskowicach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Przedsiębiorstwo rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jego przypadku 676,6 proc. To przyniosło mu tytuł Gepard Biznesu 2020.

Wdrożyliśmy certyfikat FSC®

  • gwarancja pochodzenia produktu
  • ochrona zasobów leśnych
  • zrównoważone pozyskiwanie
  • odpowiedzialna gospodarka
  • najwyższa jakość surowca

Z dumą informujemy, że jesteśmy autoryzowanym partnerem Zebry i uczestniczymy w Programie Zebra Partner Connect. (sprawdź certyfikat)

Zamówienia

Numer telefonu

+48 728 739 000

Email

[email protected]

Adres

ul. Dziuplińska 2
55-220 Miłoszyce
Wrocław

Godziny otwarcia:

8:00-16:00