Zadzwoń do nas +48 693 828 406 lagraf@lagraf.com.pl

FOLIA STRETCH

 

Folia stretch jest znana na całym świecie jako uniwersalny i skuteczny sposób na pakowanie towarów. Owija się nią większe partie na paletach i zabezpiecza przed uszkodzeniami. To forma opakowania, która ma wiele zalet – jest tania, rozciągliwa i wytrzymała. W naszym asortymencie znajdziesz folię stretch w różnych grubościach i kolorach. 

FOLIA STRETCH – CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

FOLIA STRETCH RĘCZNA

Folia stretch ręczna, tak jak wskazuje na to jej nazwa, służy do ręcznego owijania towarów. W naszej firmie dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – transparentnym (przezroczystym) i czarnym.

  • Folia stretch ręczna w wariancie transparentnym to najpopularniejszy rodzaj folii. Wyróżnia ją rozciągliwość na poziomie od 120% do 180%. Dzięki temu, że jest przezroczysta, ułatwia to szybką identyfikację towaru przy rozładunku.
  • Folia stretch ręczna w wariancie czarnym charakteryzuje się rozciągliwością na poziomie od 150% do 180% oraz dużymi właściwościami kryjącymi. Ten rodzaj folii zapewnia pełną dyskrecję zapakowanego towaru i zapewnia mu maksymalną ochronę przed promieniami słonecznymi.

W nasze ofercie udostępniamy folię o różnych parametrach, dzięki temu z pewnością znajdziesz u na produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Udostępniamy rolki folii o wadze  1,5 kg, 2,0kg, 2,5 kg oraz 3,0 kg.

 

FOLIA STRETCH MASZYNOWA

Folia stretch maszynowa jest używana przez maszyny pakujące, które automatycznie owijają palety. Najczęściej stosowana jest w większych zakładach produkcyjnych i firmach dyskusyjnych z uwagi na to, że pakowanie maszynowe jest znacznie szybsze.

W naszej ofercie znajdziesz folie o grubości od 8 do 35 mikronów i szerokości od 250 mm do 500 mm. Udostępniamy rolki folii o wadze 16-18 kg lub 13-14 kg.

 

FOLIA STRETCH MINIRAP

Folia stretch typu MiniRap stosowana jest do pakowania mniejszych paczek i przedmiotów. Wyróżnia ją węższy rozmiar w porównania z folią tradycyjną, a dzięki temu pakowanie jest łatwiejsze, szybsze i skuteczniejsze. Dodatkowo w odróżnieniu od taśmy pakowej folia stretch typu MiniRap nie zostawia śladów kleju po rozpakowaniu, a tym samym towar lepiej prezentuje się na sklepowych półkach.

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami

 

 

KONTAKT

BIURO WORCŁAW
+48 71 740 64 63
lagraf@lagraf.com.pl

ZAMÓWIENIA

+48 693 828 406
lagraf@lagraf.com.pl
pracujemy pn-pt, 7:00-16:00

kliknij i zadzwoń