Folia stretch

Ręczna, maszynowa, minirap
Sprawdź ofertęKontakt

Folia stretch – co możemy Ci zaoferować?

 

Folia stretch jest znana na całym świecie jako uniwersalny i skuteczny sposób na pakowanie towarów. Owija się nią większe partie na paletach i zabezpiecza przed uszkodzeniami. To forma opakowania, która ma wiele zalet – jest tania, rozciągliwa i wytrzymała. W naszym asortymencie znajdziesz folię stretch w różnych grubościach i kolorach. 

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna, tak jak wskazuje na to jej nazwa, służy do ręcznego owijania towarów. W naszej firmie dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – transparentnym (przezroczystym) i czarnym.

  • Folia stretch ręczna w wariancie transparentnym to najpopularniejszy rodzaj folii. Wyróżnia ją rozciągliwość na poziomie od 120% do 180%. Dzięki temu, że jest przezroczysta, ułatwia to szybką identyfikację towaru przy rozładunku.
  • Folia stretch ręczna w wariancie czarnym charakteryzuje się rozciągliwością na poziomie od 150% do 180% oraz dużymi właściwościami kryjącymi. Ten rodzaj folii zapewnia pełną dyskrecję zapakowanego towaru i zapewnia mu maksymalną ochronę przed promieniami słonecznymi.

W naszej ofercie udostępniamy folię o różnych parametrach, dzięki temu z pewnością znajdziesz u nas produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Udostępniamy rolki folii o wadze  1,5 kg, 2,0kg, 2,5 kg oraz 3,0 kg.

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa jest używana przez maszyny pakujące, które automatycznie owijają palety. Najczęściej stosowana jest w większych zakładach produkcyjnych i firmach dyskusyjnych z uwagi na to, że pakowanie maszynowe jest znacznie szybsze.

W naszej ofercie znajdziesz folie o grubości od 8 do 35 mikronów i szerokości od 250 mm do 500 mm. Udostępniamy rolki folii o wadze 16-18 kg lub 13-14 kg.

 

Folia stretch minirap

Folia stretch typu MiniRap stosowana jest do pakowania mniejszych paczek i przedmiotów. Wyróżnia ją węższy rozmiar w porównania z folią tradycyjną, a dzięki temu pakowanie jest łatwiejsze, szybsze i skuteczniejsze. Dodatkowo w odróżnieniu od taśmy pakowej folia stretch typu MiniRap nie zostawia śladów kleju po rozpakowaniu, a tym samym towar lepiej prezentuje się na sklepowych półkach.

Folia stretch Wrocław

Stretch Wrocław

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.

Lagraf Partners Sp. z o.o. to Gepard Biznesu 2020

Lagraf Partners Sp. z o.o.  w Jelczu-Laskowicach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Przedsiębiorstwo rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jego przypadku 676,6 proc. To przyniosło mu tytuł Gepard Biznesu 2020.

Wdrożyliśmy certyfikat FSC®

  • gwarancja pochodzenia produktu
  • ochrona zasobów leśnych
  • zrównoważone pozyskiwanie
  • odpowiedzialna gospodarka
  • najwyższa jakość surowca

Z dumą informujemy, że jesteśmy autoryzowanym partnerem Zebry i uczestniczymy w Programie Zebra Partner Connect. (sprawdź certyfikat)

Zamówienia

Numer telefonu

+48 728 739 000

Email

biuro@lagraf.com.pl

Adres

ul. Dziuplińska 2
55-220 Miłoszyce
Wrocław

Godziny otwarcia:

8:00-16:00