Outsourcing zakupów

doradztwo, zakupy i optymalizacja kosztów
Czytaj więcejKontakt

zadzwoń do nas

+48 728 739 000

wyślij wiadomość

biuro@lagraf.com.pl

Pomożemy Ci wygenerować oszczędności tam, gdzie inni widzą tylko koszty!

Outsourcing zakupów to nowoczesny sposób na rozwój Twojej firmy.

Działamy na terenie całej Polski.

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu.

ROZWÓJ

Dostępność produktów

Przez lata nawiązaliśmy współpracę partnerską z kilkuset dostawcami z kilkunastu branż. Sieć kontaktów Lagraf sięga wszędzie. Razem z nami możesz wyznaczać i osiągać cele biznesowe, które do tej pory były poza zasięgiem.

OSZCZĘDNOŚCI

Najlepsze ceny

U każdego dostawcy lokujemy kilkunastu odbiorców, dzięki czemu jesteśmy w stanie wynegocjować atrakcyjniejsze ceny. Współpraca z nami może przynieść duże oszczędności, proporcjonalnie do skali wydatków. Rozwiń z nami swój biznes!

GWARANCJA

Sprawdzona jakość

Jakość nie podlega wątpliwości. Większość produktów testujemy bezpłatnie u Ciebie. Zyskujesz z nami możliwość sprawdzenia towaru przed wdrożeniem do produkcji całej partii. Zyskujesz gwarancję pełnej satysfakcji.

WSPARCIE

Dedykowany doradca

Każdy otrzymuje swojego indywidualnego doradcę oraz bezpośredni kontakt do działu zamówień i płatności. 

PRZEJRZYSTOŚĆ

Uproszczone płatności

Jedna faktura za kilka dostarczonych produktów to oszczędność czasu i środków. Mniej faktur to niższe wydatki księgowe. Zyskanie dodatkowego czasu na ważniejsze sprawy w firmie jest bezcenne. Pomożemy Ci uprościć płatności.

NOWE MOŻLIWOŚCi

Przeszukanie rynku

Potrzebujesz ciężko dostępnego produktu? Wyślij do nas zapytanie. Uruchomimy sieć kontaktów i przeszukamy rynek za Ciebie. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes zdobywając produkty uchodzące za trudne do zdobycia. Sprawdź nas – to nic nie kosztuje.