Drukarki termotransferowe etykiet i akcesoria

czytniki kodów kreskowych, terminale przemysłowe, drukarki biurkowe
Sprawdź ofertęKontakt
Wszystko czego potrzebuje Twoja firma do sprawnej logistyki

Drukarki termotransferowe etykiet i akcesoria

Oferujemy Ci urządzenia do tworzenia i drukowania etykiet wszelkiego rodzaju, ale również niezbędne akcesoria i maszyny usprawniające proces pakowania i identyfikacji. Mamy wszystko to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać. Poznaj nasz asortyment drukarek i akcesoriów.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Drukarki biurkowe etykiet

Drukarki biurkowe etykiet to niewielkie urządzenia, które bez problemu można umieścić w biurze. Ich zadanie polega na wydruku zarówno termicznym, jak i termo-transferowym. To doskonały sposób na tani i szybki druk etykiet wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia wysokiej klasy, który mogą bezproblemowo drukować nawet do 15.000 etykiet miesięcznie. To produkty objęte pełną gwarancją producenta renomowanych marek, takich jak Zebra, Honeywell, Sato, TSC czy Toshiba.

Drukarki przemysłowe etykiet

Drukarki przemysłowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie drukuje się duże ilości etykiet. To urządzenia, które automatyzują pracę. Są przystosowane do nieprzerwalnego działania, a jednocześnie drukują szybko i precyzyjnie.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia renomowanych producentów, które wyróżniają się swoją niezawodnością i trwałością. Dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy można je stosować nawet w trudnych warunkach pracy i w pomieszczeniach narażonych na wilgoć , kurz i brud.

 

Czytniki kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych przyda się w każdym sklepie, hurtowni czy magazynie. Dzięki niemu wystarczy przyłożyć urządzenie do produkty, aby wyczytać wszystkie potrzebne informacje bez konieczności wypakowania i zagłębiania się w treść etykiety.

W Lagraf Partnera posiadamy czytniki ręczne, stacjonarne, a także czytniki kart magnetycznych oraz czytniki przemysłowe. Potrzebujesz czegoś więcej? Pytaj o szczegóły.

Terminale

Korzystanie z kodów kreskowych znacznie ułatwia pracę w magazynie, hurtowni czy sklepie. Bez tego katalogowanie, segregowanie czy też wyszukiwanie towarów zajmowałoby wiele czasu i energii. Aby dodatkowo zwiększyć skuteczność pracy powinniśmy móc przetwarzać, zapisywać lub przesyłać zeskanowane informacje – taką możliwość dają terminale.

Terminale z naszej oferty to urządzenia, które działają jak mobilny komputer z czytnikiem kodów kreskowych. Terminale posiadają klawiaturę oraz duży i jasny wyświetlacz, który umożliwia zarządzanie zgromadzonymi danymi.

 

Napinacze do taśm spinających

Napinacze do taśm spinających są niezastąpione przy pakowaniu ładunków. Skracają czas pracy, ułatwiają cały proces i zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo podczas transportu.

W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze produkty. Dbamy o jakość naszych towarów i usług. Znajdziesz u nas napinacze do taśm spinających poliestrowych, polipropylenowych, poliestrowych twardych oraz stalowych dla każdego rodzaju zapinek.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.