Taśmy satynowe i taśmy nylonowe

wszywki odzieżowe (metki odzieżowe)
Dowiedz się więcejZłóż zamówienie

Najwyższej jakości taśmy satynowe oraz taśmy nylonowe

W celu oznaczenia odzieży niezbędnymi informacjami (logo, rozmiar, przepis na pranie itp.), wszywa się metki i wszywki tekstylne wykonane z odpowiednich materiałów. Najczęściej stosuje się nylon ze względu na jego trwałość i cenę. Posiada on zwartą strukturę, dzięki której możemy drukować na nim tekst o bardzo małej czcionce. Drugim bardzo popularnym materiałem używanym do produkcji wszywek jest satyna. Materiał ten jest miękki i przyjemny w dotyku, a dodatkowo bardzo dobrze się prezentuje.

Oferujemy naszym klientom taśmy satynowe i taśmy nylonowe do produkcji wszywek i metek odzieżowych. Dzięki tym taśmom oznaczenie wyrobów odzieżowych staje się łatwe i szybkie. Stosując dowolną drukarkę termotransferową użytkownik jest w stanie sam wykonać metki i wszywki, nie jest zatem skazany na zakup zazwyczaj dużych nakładów indywidualnych produktów.

Dlaczego warto zamówić nasze taśmy satynowe i nylonowe?

R

wysoka trwałość

R

kolor biały

R

atrakcyjna cena

R

kolor czarny

R

najwyższa jakość

R

szerokość od 15 mm do 110 mm

R

idealny nadruk

R

długość 50 m lub 200 m

NADRUK TERMOTRANSFEROWY

Do wydruku na taśmach satynowych i nylonowych niezbędna jest specjalna taśma barwiąca (kalka). Można ją zakupić u nas. Dostępna jest we wszystkich szerokościach. W naszej ofercie posiadamy również w stałej sprzedaży kompletne drukarki i akcesoria niezbędne do rozpoczęcia produkcji. Jeśli nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz to zadzwoń do nas. Dobierzemy najlepszą dla Ciebie technologię.

Drukarki możesz zamówić również w naszym sklepie internetowym. Sprawdź tutaj naszą ofertę drukarek termotransferowych.

Wymiary i kolory taśm

Taśmy satynowe i taśmy nylonowe dostępne są w różnych szerokościach (od 15 mm do 110 mm). Na jednej rolce znajduje się zazwyczaj 50 mb lub 200 mb materiału. Posiadamy w ofercie taśmy satynowe i taśmy nylonowe w wielu wersjach kolorystycznych. Taśmy dostępne są od ręki w naszym magazynie. Wysyłkę na terenie Polski realizujemy w ciągu 24 h.

Jeśli szukasz  wysokiej jakości taśm w atrakcyjnej cenie to idealnie trafiłeś!

W naszym sklepie internetowym taśmy satynowe dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych:

  • czarny
  • biały
  • bordowy
  • ecru
  • zielony

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.