Taśmy nylonowe i satynowe

Znakowanie odzieży
Dowiedz się więcejZłóż zamówienie

Oferujemy najwyższej jakości taśmy satynowe oraz taśmy nylonowe

W celu oznaczenia odzieży niezbędnymi informacjami (logo, rozmiar, przepis na pranie itp.), wszywa się metki i wszywki tekstylne wykonane z odpowiednich materiałów. Najczęściej stosuje się nylon ze względu na jego trwałość i cenę. Posiada on zwartą strukturę, dzięki której możemy drukować na nim tekst o bardzo małej czcionce. Drugim bardzo popularnym materiałem używanym do produkcji wszywek jest satyna. Materiał ten jest miękki i przyjemny w dotyku, a dodatkowo bardzo dobrze się prezentuje.

Oferujemy naszym klientom taśmy ciągłe satynowe i nylonowe do produkcji wszywek i metek odzieżowych. Dzięki tym taśmom oznaczenie wyrobów odzieżowych staje się łatwe i szybkie. Stosując dowolną drukarkę termotransferową użytkownik jest w stanie sam wykonać metki i wszywki, nie jest zatem skazany na zakup zazwyczaj dużych nakładów indywidualnych produktów.

Dlaczego warto zamówić nasze taśmy?

R

wysoka trwałość

R

kolor biały

R

atrakcyjna cena

R

kolor czarny

R

najwyższa jakość

R

szerokość od 15 mm do 110 mm

R

idealny nadruk

R

długość 50 m lub 200 m

NADRUK TERMOTRANSFEROWY

Do wydruku na taśmach satynowych i nylonowych niezbędna jest specjalna taśma barwiąca (kalka). Można ją zakupić u nas. Dostępna jest we wszystkich szerokościach. W naszej ofercie posiadamy również w stałej sprzedaży kompletne drukarki i akcesoria niezbędne do rozpoczęcia produkcji. Jeśli nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz to zadzwoń do nas. Dobierzemy najlepszą dla Ciebie technologię.

Wymiary i kolory taśm

Taśmy satynowe i nylonowe dostępne są w różnych szerokościach (od 15 mm do 110 mm). Na jednej rolce znajduje się zazwyczaj 50 mb lub 200 mb materiału. Posiadamy w ofercie taśmy satynowe i nylonowe w dwóch wersjach kolorystycznych: białe i czarne. Taśmy dostępne są od ręki w naszym magazynie. Wysyłkę na terenie Polski realizujemy w ciągu 24 h.

Jeśli szukasz  wysokiej jakości taśm w atrakcyjnej cenie to idealnie trafiłeś!

 

  • dostępny kolor czarny
  • dostępny kolor biały

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.

Lagraf Partners Sp. z o.o. to Gepard Biznesu 2020

Lagraf Partners Sp. z o.o.  w Jelczu-Laskowicach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Przedsiębiorstwo rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jego przypadku 676,6 proc. To przyniosło mu tytuł Gepard Biznesu 2020.

Wdrożyliśmy certyfikat FSC®

  • gwarancja pochodzenia produktu
  • ochrona zasobów leśnych
  • zrównoważone pozyskiwanie
  • odpowiedzialna gospodarka
  • najwyższa jakość surowca

Z dumą informujemy, że jesteśmy autoryzowanym partnerem Zebry i uczestniczymy w Programie Zebra Partner Connect. (sprawdź certyfikat)

Zamówienia

Numer telefonu

+48 728 739 000

Email

biuro@lagraf.com.pl

Adres

ul. Dziuplińska 2
55-220 Miłoszyce
Wrocław

Godziny otwarcia:

8:00-16:00