Taśmy satynowe — dlaczego warto je wybrać do znakowania odzieży

Sprawdź ofertę taśm satynowych

Taśmy satynowe łączą w sobie dbałość  o nawet najmniejszy szczegół i staranność wykończenia. Każdy klient zwraca uwagę na z pozoru nie istotne elementy, jak taśma służąca do znakowania odzieży. Dlatego ważne jest, aby na taśmie służącej do łatwiejszego znakowania odzieży, którą popularnie nazywamy metką zawierała niezbędne informacje. Dzięki, którym klient będzie mógł dbać o każdy rodzaj ubrania.

Ozdoba to także metka                                                                              

Popularna metka poza funkcją informacyjną  bardzo często pełni także dodatkową funkcję ozdobną. Bo nie oszukujmy się inaczej wygląda metka wszyta niedbale, poszarpana na końcu. Co zdarza się przy masowej produkcji odzieży  na przykład z Chin. Inne wrażenie jest, gdy wszywki są drukowane, wtedy widać dbałość o staranne wykończenie ubrania.

Dbając o szczegóły                                                                    

Jeśli zatem zależy nam na ładnym i starannym wykończeniu ubrań to warto pomyśleć o wszywkach wykonanych z satyny. Dlaczego właśnie satyna? Metki wykonana z tego materiału charakteryzują się gładką i błyszczącą powierzchnią. A zarówno jej gładkość, jak i powierzchnia, która jest przyciągająca uwagę daje nieograniczone możliwości. Jakie? Tutaj także sprawdzi się doskonale zasada kontrastu. Błyszcząca powierzchnia świetnie będzie się uzupełniała z gładkością satyny.

Nasi kreatywni, z głową pełną pomysłów graficy są wstanie zaprojektować niemal wszystko. Jedyne, co ich ogranicza to pomysły naszych  klientów.

Nasza firma od lata jest uznaną marką, która dba o  wysoką jakość materiałów, z których wykonane są produkty oferowane przez nasz zespól. Dlatego też bardzo staranie dobieramy materiały do wykonania produktów, które można u nas kupić. To zapewnia naszym produktom bardzo wysoką jakość. To daje nam pewność, że efekt końcowy, jakim jest przygotowany przez nas produkt jest wykonany z materiałów o sprawdzonej przez nas jakości. To zapewnia, że efekt finalny w postaci taśm satynowych jest naprawdę dobry.

Nie bez znaczenie przy wyborze materiału do wykonania taśmy jest jego trwałość. Ale także, gdy coraz więcej firm przy jego wyborze kieruje się tym, czy ma on korzystny wpływ na środowisko. I tutaj po raz kolejny dobrym wyborem będzie satyna. Jest ona w Polsce znana już od średniowiecza, dlatego warto powrócić do tego, co jest bardzo blisko natury. Dlatego stawiając na bycie przyjaznym środowisku do produkcji taśm wybraliśmy satynę, która jest naturalnym materiałem. I dzięki temu nie jest szkodliwa dla środowisko. O dobro naszego wspólnego domu, jaki jest nasza planeta, dbamy podejmując codzienne decyzje. Dlatego ważne, aby były one przemyślane. Bo właśnie podejmując takie małe decyzje mamy wpływ następnych pokoleń. A przecież każdy z nas chce, żeby nasze dzieci, a potem także wnuki dorastały w jak najczystszym środowisku.                                                                                                                                                

Satyna dzięki swojej delikatności świetnie się sprawdzi jako materiał, który może być z powodzeniem wykorzystana do oznaczenia tych najdelikatniejszych ubrań – dziecięcych. Nie podrażnia skóry, zapobiega również swędzeniu, czy gryzieniu skóry, co jest bardzo ważne dla osób starszych, czy mających skórę wrażliwą. Satyna zapewni komfort i wygodę dla każdego. Bo nasza firma przywiązuje uwagę do zadowalania każdego z naszych klientów. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest nim początkująca marka odzieżowa, czy młody projektant. Każdy  jest dla nas  tak samo ważny. Dlatego przy wyborze materiałów do naszych produktów dokładamy wszelkich możliwych starań, aby był one jak najwyższej jakości.                                           

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.