Szukasz drukarki etykiet taniej w eksploatacji? Jak ją wybrać?

Lagraf Partners

Tania i niezawodna drukarka etykiet. Czy taki produkt w ogóle istnieje? Oczywiście! Jednak większość osób niezorientowanych w branży jest przekonana, że na tego typu urządzenie trzeba wydać co najmniej kilka tysięcy złotych. Rzeczywiście, istnieją modele, za które przyjdzie nam zapłacić wysoką cenę, ale na rynku bez problemu można znaleźć tańsze i równie dobre maszyny. Nie ma tutaj znaczenia czy rozważamy zakup drukarki termicznej, czy termotransferowej. Możemy zostać szczęśliwymi posiadaczami funkcjonalnego urządzenia bez konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy. Przed zakupem warto jednak poświęcić chwilę na zapoznanie się dostępnymi na rynku budżetowymi modelami drukarek etykiet. Szukasz drukarki etykiet taniej w eksploatacji? Jak ją wybrać?

Tania drukarka termotransferowa – jaki model wybrać?

Szukasz drukarki etykiet taniej w eksploatacji? Nie sugeruj się niską ceną. W obsłudze tego rodzaju urządzenia istotna będzie przecież nie cena, ale przede wszystkim dokładność wydruku i tempo pracy. Poniżej zaprezentujemy urządzenia godne uwagi, przeanalizujemy stosunek ceny do jakości oraz opłacalność w codziennym użytkowaniu. Dzięki tym informacjom wybór właściwej drukarki etykiet będzie jeszcze prostszy.

Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Model PC42T to jedna z popularniejszych drukarek etykiet. Jest zaliczana do grupy urządzeń termotransferowych. Za jej projekt i wykonanie odpowiada renomowana marka Honeywell. Główne zalety to oczywiście niska cena oraz funkcjonalność. Urządzenie umożliwia uzyskiwanie wydruków kodów kreskowych, które mogą zostać umieszczone na różnego typu produktach oraz przesyłkach, wyrobach medycznych czy dokumentach.

Ten model marki Honeywell dzięki łatwej instalacji i szybkości wydruku jest idealnym rozwiązaniem dla małych, jaki i średnich przedsiębiorstw. Charakterystyczny czytelny i przyjazny interfejs ułatwia pracę i skraca czas obsługi. Nieduży rozmiar pozwala zaoszczędzić wolną przestrzeń. Dzięki temu możemy cieszyć się własną drukarką etykiet nawet w małym, przydomowym biurze. W końcu możliwość wykorzystania praktycznie każdego rodzaju papieru, na którym powstaną kolorowe wydruki. To wszystko czyni model PC42T marki Honeywell bardzo atrakcyjnym, budżetowym rozwiązaniem, gdyż jego cena nie przekracza 1000 zł.

Drukarka termiczna w optymalnej cenie – propozycja godna uwagi

W tej grupie urządzeń szczególnie korzystnie pod względem cenowym prezentuje się drukarka ZD420D firmy Zebra. O jej atutach oraz niezawodności przekonują się kolejni nabywcy. Model biurkowy, a więc znów mamy szansę zaoszczędzić trochę dodatkowej przestrzeni. Dzięki możliwości pozyskiwania wyraźnych wydruków w kolorze czerni swoje zastosowanie znajduje często w placówkach służby zdrowia, firmach związanych z handlem lub transportem.

Szybkość pracy oraz wysoka jakość druku w pełni rekompensuje brak wyświetlacza. Kolejne plusy takie jak lekka obudowa, niskie koszty eksploatacji i bezproblemowy transport sprawiają, że to kolejna godna polecenia drukarka etykiet. Łatwa w obsłudze i zarządzaniu, nie przysporzy kłopotów w codziennym użytkowaniu. Co więcej, do jej zakupu przekonuje bardzo atrakcyjna cena — możliwość nabycia urządzenia za nieco ponad 1000 zł.

Etykiety i kody QR – co warto wiedzieć?

Opisane powyżej modele są jedynie przykładami. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele drukarek etykiet o podobnych parametrach, które warto wziąć pod uwagę, gdy potrzebujemy taniego i niezawodnego sprzętu. Mając podstawową wiedzę i sprecyzowane oczekiwania z łatwością znajdziemy urządzenie, które zaspokoi nasze potrzeby, a przy tym nie obciąży zanadto budżetu firmy.

Dobra drukarka etykiet, podobnie jak skaner kodów QR na Androida, nie musi kosztować dużo. Zaczynając swoją przygodę z drukowaniem oraz skanowaniem kodów warto zapoznać się z podstawowymi pojęciami z tej branży. Ta wiedza z pewnością ułatwi poruszanie się w świecie drukarek, kodów i przydatnych aplikacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze właściwego produktu oraz doborze technologii produkcji. Zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.