Zadzwoń do nas +48 693 828 406 lagraf@lagraf.com.pl

TAŚMY MASKUJĄCE

 

Taśmy maskujące są niezbędne przy wszelkiego rodzaju pracach związanych z lakierowaniem i malowaniem powierzchni. Służą do zabezpieczania miejsc narażonych na zabrudzenia oraz ułatwiają zadanie pracownikom. Taśma maskująca przyda się również przy pracach blacharskich. Stosuje się ją również do tymczasowego znakowania przestrzeni. Szukasz idealnego rozwiązania dla siebie? Koniecznie sprawdź propozycje Lagraf Partners!  

TAŚMY MASKUJĄCE – CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

TAŚMA MALARSKA UV NIEBIESKA FASTEC

Taśma malarska UV niebieska Fastec jest stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest wyjątkowo trwałym i uniwersalnym rozwiązaniem, które nadaje się do każdego rodzaju powierzchni, w tym drewna, plastiku, metalu czy szkła. Dzięki specjalnej mieszance kleju nie pozostawia żadnych śladów po jej użyciu.

 

TAŚMA MASKUJĄCA UNIWERSALNA PAPIEROWA

Uniwersalna taśma papierowa stosowana jest głównie przy osłanianiu malowanych powierzchni przy pracach wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Taśma maskująca  z papieru jest niezastąpiona podczas remontu. Sprawdzi się również przy pakowaniu i opisywaniu paczek. To tanie i uniwersalne rozwiązanie dla każdego!

 

TAŚMA MASKUJĄCA PVC

Taśma maskująca PVC stosowana przy pracach malarskich i tynkowo-gipsowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest rozciągliwa, a przez to lepiej dopasowuje się do powierzchni. Dodatkowo można ją dowolnie formować i układać. Kolejna zaleta naszych taśm to zastosowanie mineralnego kauczuku jako kleju, dzięki temu taśma nie pozostawia widocznych miejsc klejenia.

 

TAŚMA MASKUJĄCA GP FASTEC

Taśma maskująca GP Fastec to ochronna taśma papierowa, która będzie niezastąpiona w czasie remontu. Przyda się szczególnie przy pracach malarskich i tynkarskich. Nasz produkt znajdzie zastosowanie również przy pakowaniu, zabezpieczaniu i opisywaniu produktów.

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami

 

 

KONTAKT

BIURO WORCŁAW
+48 71 740 64 63
lagraf@lagraf.com.pl

ZAMÓWIENIA

+48 693 828 406
lagraf@lagraf.com.pl
pracujemy pn-pt, 7:00-16:00

kliknij i zadzwoń