Zadzwoń do nas +48 693 828 406 lagraf@lagraf.com.pl

TAŚMY DWUSTRONNE

 

Dwustronne taśmy z oferty Lagraf Partners znajdują zastosowanie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Przydadzą się również w codziennym życiu. To idealny sposób na to, aby bez użycia kleju połączyć dwa elementy. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów taśm dwustronnych, które znajdą zastosowanie w Twojej firmie. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

TAŚMY DWUSTRONNE – CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

TAŚMA DWUSTRONNA MONTAŻOWA

Dwustronna taśma piankowa montażowa jest często używana przy montażu emblematów, plakatów, haczyków, wieszaków, profili i innych drobnych elementów, a także przy uszczelnianiu, wyciszaniu, zabezpieczaniu i wypełnianiu szczelin. Nasza taśma doskonale przylega niemal do wszystkich powierzchni. 

 

TAŚMA DWUSTRONNA PP FASTEC

Dwustronna taśma PP Fastec to ekonomiczne rozwiązanie dla każdej firmy. Taśma została z każdej strony pokryta białym klejem odpornym i dobrze przylegającym Hot-Melt, dzięki temu wyróżnia się doskonałą przyczepnością i może być używana nawet do trwałego mocowania.

 

TAŚMA DWUSTRONNA PP ULITH 468

Taśma dwustronna PP Ulth 468 jest głównie stosowana do montażu wykładzin i dywanów. Taśma tkaninowa jest wyjątkowo odporna na rozdarcia i została z każdej strony pokryta klejem Hot-Melt. Dzięki tkaninowemu nośnikowi lepiej przykleja się do nierównych powierzchni, a zwiększona ilość kleju zapewnia mocniejsze zespolenie z podłożem.

 

TAŚMA DWUSTRONNA PP ULTH 469

Taśma dwustronna PP Ulth 469 stosowana jest przede wszystkim do montażu wykładzin i dywanów. W tym przypadku nośnikiem jest folia PP (polipropylenowa). Jako element klejący zastosowano biały klej Hot-Melt (kauczuk syntetyczny), który zapewnia trwałe przyleganie do kolejnych powierzchni. To uniwersalna taśma, która jest rozdzielona papierem silikonowym.

 

TAŚMA DWUSTRONNA RED LINER

Taśma dwustronna Red Liner jest stosowana głównie do trwałego mocowania takich elementów jak szyldy, tablice informacyjne i inne elementy dekoracyjne. Korzysta się z niej również przemyśle motoryzacyjnym. Taśma na nośniku poliestrowym z przezroczystym czerwonym linerem foliowym zawiera klej akrylowy. Wyróżnia się duża odpornością na niskie i wysokie temperatury.

 

TAŚMA DWUSTRONNA SPECJALISTYCZNA GERBAND 944

Taśma dwustronna specjalistyczna Gerband 944 to dwustronna taśma używana do trwałego mocowania wykładzin i dywanów oraz innych zastosowań specjalistycznych takich jak mocowanie paneli, desek czy posadzek. Taśma na folii polipropylenowej ze zmodyfikowanym klejem akrylowym stosowana jest również do łączenia listew z uwagi na to, że nie chodzi w reakcje z PCV.

 

TAŚMA DWUSTRONNA SPECJALISTYCZNA GERBAND 940

Taśma dwustronna specjalistyczna Gerband 940 to taśma dwustronnie klejąca do łączenia folii paroprzepuszczalnych i budowlanych. Zastosowano w niej klej akrylowy. Używana jest jako specjalistyczna taśma do łączenia folii paroprzepuszczalnych na dachach budynków. U nas dostępna jest w rozmiarach 25 mm x 50 mb oraz 50 mm x 50 mb.

 

TAŚMA DWUSTRONNA SPECJALISTYCZNA GERBAND 951

Taśma dwustronna specjalistyczna Gerband 951 to dwustronna taśma flizelinowa do łączenia gładkiego i chropowatego papieru. Specjalistyczna taśma znajdzie swoje zastosowanie m.in. przy łączeniu końców różnego rodzaju papieru, folii (w tym polietylenowych, PVC, aluminiowych), mocowaniu plakatów i profili z tworzyw sztucznych oraz metalowych.

 

TAŚMA DWUSTRONNA MONTAŻOWA GERBAND 906

Taśma dwustronna specjalistyczna Gerband 906 to dwustronna taśma używana głównie w przemyśle samochodowym do montażu listew i innych elementów z tworzywa sztucznego. Może być również stosowana również jako bardzo mocna uniwersalna taśma przy montażach emblematów, plakatów, haczyków, wieszaków i profili itp. Dzięki swojej grubości (1 mm) doskonale trzyma się nawet chropowatych powierzchni.

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami

 

 

KONTAKT

BIURO WORCŁAW
+48 71 740 64 63
lagraf@lagraf.com.pl

ZAMÓWIENIA

+48 693 828 406
lagraf@lagraf.com.pl
pracujemy pn-pt, 7:00-16:00

kliknij i zadzwoń