Zadzwoń do nas +48 693 828 406 lagraf@lagraf.com.pl

TAŚMY BEZ KLEJU

Masz dość zabrudzeń i uciążliwego odklejania? W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości taśmy bez kleju, które wyróżniają się dużą odpornością na warunki atmosferyczne – w tym również na promienie UV nawet do 3 miesięcy! Taśmy bez kleju przydadzą Ci się przede wszystkim do oznaczania miejsc, w których należy zachować szczególną uwagę.  Poznaj naszą ofertę!

TAŚMY BEZ KLEJU – CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

TAŚMA ANTYRYSOWA

Taśma antyrysowa służy do łączenia płyt kartonowo-gipsowych. To jednostronna taśma klejąca stworzona na bazie siatki z włókna szklanego. Przeznaczona jest do wzmocnienia spoin między płytami oraz naprawy ubytków w ścianach i sufitach.

 

TAŚMA ANTYRYSOWA FLIZELINA

W naszej ofercie znajdziesz również specjalne taśmy antyrysowe flizelinowe, które spełniają wszystkie funkcje standardowej taśmy  na bazie siatki z włókna szklanego, z tą różnicą, że została oparta o bazę flizelinową.

 

TAŚMA DO NAROŻNIKÓW Z WKŁADKĄ METALOWĄ

Oferujemy taśmy papierowe z podwójną wkładką metalową, które znajdą specjalne zastosowanie przy zabezpieczaniu narożników, zarówno tych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Taśmy z naszej oferty wyróżniają się tym, że posiadają podwójną wkładkę metalową pokrytą polimerem zabezpieczającym przed korozją. Taśma jest trwała i łatwa w nakładaniu!

 

TAŚMA PAPIEROWA DO NAROŻNIKÓW

W naszej ofercie znajdziesz papierowe taśmy do łączenia narożników płyt gipsowo-kartonowych. Umieszcza się je wewnątrz spoin na płaskich powierzchniach. Taśmy są wyjątkowo odporne na pękanie oraz pomagają w uzyskaniu efektu prostej linii rogów wewnętrznych.

 

TAŚMY OSTRZEGAWCZE

Taśmy ostrzegawcze przydadzą się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko niebezpieczeństwa. Można zabezpieczyć nimi miejsce wypadku lub strefę podwyższonego ryzyka. Oferujemy taśmy ostrzegawcze na folii polietylenowej o grubości 0,032 mm w kolorach czerwono-białym i żółto-czarnym, które są odporne na starzenie oraz promienie UV.

 

TAŚMY SPINAJĄCE DO PALET

Taśma spinająca do palet służy do łączenia ładunków paletowych i paczek w jeden ciąg. Dzięki nim zachowasz ład i porządek w hali produkcyjnej, magazynie czy hali przeładunkowej. Do łączenia wykorzystywane są zapinki metalowe, druciane lub polipropylenowe. Taśma może również zostać zgrzana specjalnym narzędziem typu zgrzewarka. W naszej ofercie znajdziesz taśmy, które są odporne na działanie czynników chemicznych i zewnętrznych. 

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami

 

 

KONTAKT

BIURO WORCŁAW
+48 71 740 64 63
lagraf@lagraf.com.pl

ZAMÓWIENIA

+48 693 828 406
lagraf@lagraf.com.pl
pracujemy pn-pt, 7:00-16:00

kliknij i zadzwoń